MECZ
31.07.20 | 1. runda | Chantal Skamlova | Sofia Milatova | 6-2, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Chantal Skamlova | 0-0 | |
0-0, 40-0 | ||
1-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chantal Skamlova | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chantal Skamlova | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Sofia Milatova | |
0-0 | ||
Chantal Skamlova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Chantal Skamlova | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Chantal Skamlova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Chantal Skamlova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chantal Skamlova | 4-2 | |
0-0, 15-15 | ||
5-2 | Sofia Milatova | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chantal Skamlova vs. Sofia Milatova - Wzajemne mecze
31.07.20 | 1. runda | Chantal Skamlova | Sofia Milatova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Chantal Skamlova form & Sofia Milatova form
Chantal Skamlova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.22 Ćwierćfinał | vs. Ilay Yoruk | 0-3, - Chantal Skamlova - krecz | szczegóły meczu | |
05.02.22 2. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.02.22 1. runda | vs. Gozde Turhan | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.21 1. runda | vs. Johana Markova | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 6-2, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-2, - Chantal Skamlova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 Klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Iva Primorac | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.21 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
19.03.21 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.21 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Yvonna Zuffova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.21 Finał | vs. Anastasia Nefedova | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.21 Półfinał | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.21 Ćwierćfinał | vs. Anita Wagner | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.21 2. runda | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.21 1. runda | vs. Akilah James | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.21 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.01.21 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.21 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.01.21 1. runda | vs. Anita Wagner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.01.21 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Sofia Milatova - ostatnie mecze
W75 Split - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Seric | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |