MECZ
19.06.22 | 1. runda klasyf. | Celine Naef | Paula Cembranos | 6-1, 6-2 | W25 Klosters | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Celine Naef | Paula Cembranos | |
1. podanie % | 26/43 (60%) | 31/47 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/26 (88%) | 15/31 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/17 (41%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/47 (55%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Paula Cembranos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Celine Naef | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Paula Cembranos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Celine Naef | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Paula Cembranos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Celine Naef | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Paula Cembranos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Celine Naef | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Paula Cembranos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Celine Naef | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Paula Cembranos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Celine Naef | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Paula Cembranos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Celine Naef | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Paula Cembranos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
10.01.04, 20 lat
10.01.04, 20 lat
Celine Naef vs. Paula Cembranos - Wzajemne mecze
19.06.22 | 1. runda klasyf. | Celine Naef | Paula Cembranos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Klosters | ceglana |
Celine Naef form & Paula Cembranos form
Celine Naef - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Joanna Garland | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Jana Fett | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Himeno Sakatsume | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Yufei Ren | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Anna Bondar | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ella Seidel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Erika Andreeva | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Danielle Rose Collins | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Rubber 1 | vs. Linda Noskova | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Paula Cembranos - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Liisa Varul | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Danielle Daley | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-4, - Paula Cembranos - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Gaemperle | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
18.06.23 Finał | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Ziva Falkner | 7-5, 4-4, Ziva Falkner - krecz | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ana Lanisek | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Francesca Gandolfi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Anna Ozerova | 6-2, 3-1, Anna Ozerova - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 3-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Alvarez Sande | 3-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Joelle Steur | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Alicia Martial | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |