MECZ
27.09.21 | 2. runda klasyf. | Caroline Lampl | Shria Atturu | 6-2, 6-2 | W15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
06.10.02, 21 lat
06.10.02, 21 lat
Caroline Lampl vs. Shria Atturu - Wzajemne mecze
05.10.21 | 2. runda klasyf. | Caroline Lampl | Shria Atturu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cancun | twarda |
27.09.21 | 2. runda klasyf. | Caroline Lampl | Shria Atturu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Cancun | twarda |
Caroline Lampl form & Shria Atturu form
Caroline Lampl - ostatnie mecze
W25 Dallas - twarda | ||||
26.07.22 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Chhiv | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Margaux Komano | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
13.06.22 Klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Vendula Valdmannova | 6-74, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Cadence Brace | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Katherine Hui | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-75, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Eleana Yu | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Brienne Minor | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Pia Lovric | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.22 1. runda | vs. Gabriela Ce | 2-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.22 Klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 7-5, 10-1 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 2-0, Sofia Milatova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Blumenau - ceglana | ||||
12.01.22 1. runda | vs. Barbara Gatica | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.22 Klasyf. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
07.12.21 1. runda | vs. Joelle Kissell | 5-6, - Caroline Lampl - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
05.12.21 Finał | vs. Pamela Montez | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
05.12.21 Półfinał | vs. Stacey Fung | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu |
Shria Atturu - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Dana Baidaulet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Tatyana Chsherbakova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Sabrina Olimjanova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Shefali Arora | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Julia Peer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Laalitya Kalluri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gayathri Sivakumar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Tatum Evans | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Taylor Gruber | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sasha Nelson | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yilin Yan | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Federica Sacco | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Patricia Grigoras | 6-1, 1-0, Patricia Grigoras - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Pari Singh | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Jelena Ristic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |