Brazylia
23.04.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Rumunia
28.03.92, 32 lat
Brazylia
22.08.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
JAR
17.02.00, 24 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carolina Meligeni Alves/Ingrid Martins vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa - Wzajemne mecze
Carolina Meligeni Alves form & Elena Bogdan form
Carolina Meligeni Alves/Ingrid Martins - ostatnie mecze
W25 Santo - twarda |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Erina Hayashi/Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | | szczegóły meczu |
02.06.21 1. runda | vs. Kelly Williford/Ana Carmen Zamburek | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
W15 Santarem - twarda |
18.09.20 Ćwierćfinał | vs. Martyna Kubka/Valeriya Strakhova | 6-74, 0-6 | | szczegóły meczu |
15.09.20 1. runda | vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa | 6-0, 6-1 | | szczegóły meczu |
Campinas - ceglana |
23.02.15 1. runda | vs. Yuliana Lizarazo/Maria Sakkari | 5-7, 1-6 | | szczegóły meczu |
Rio de - ceglana |
16.02.15 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu/Elitsa Kostova | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Lima - ceglana |
20.10.14 1. runda | vs. Leslie Espinoza/Patricia Panta | 6-3, 7-5 | | szczegóły meczu |
20.10.14 Ćwierćfinał | vs. Cecilia Costa/Nathaly Kurata | 3-6, 0-3, - Carolina Meligeni Alves/Ingrid Martins - krecz | | szczegóły meczu |
Lima - ceglana |
13.10.14 1. runda | vs. Ana Victoria Gobbi Monllau/Constanza Vega | 2-6, 6-72 | | szczegóły meczu |
Lima - ceglana |
06.10.14 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Brito/Eduarda Piai | 6-3, 2-6, 8-10 | | szczegóły meczu |
06.10.14 1. runda | vs. Laura Cardone/Giovanna Tomita | 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
Campos Do - twarda |
21.07.14 Finał | vs. Nathaly Kurata/Giovanna Tomita | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
21.07.14 Półfinał | vs. Guadalupe Perez Rojas/Ana Sofia Sanchez | 6-72, 7-65, 11-9 | | szczegóły meczu |
21.07.14 1. runda | vs. Juliana Silva De Carvalho/Lara Isis Teodoro De Oliveira | 6-0, 6-3 | | szczegóły meczu |
21.07.14 Ćwierćfinał | vs. Sara Gimenez/Nathalia Rossi | 6-0, 6-4 | | szczegóły meczu |
Sao Jose - ceglana |
07.04.14 Półfinał | vs. Laetitia Sarrazin/Karina Venditti | 6-0, 4-6, 10-2 | | szczegóły meczu |
07.04.14 1. runda | vs. Nathaly Kurata/Giovanna Tomita | 6-3, 2-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
07.04.14 Finał | vs. Maria-Fernanda Alves/Paula Cristina Goncalves | 2-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
07.04.14 Ćwierćfinał | vs. Ivone Alvaro/Laura Cardone | 6-0, 6-1 | | szczegóły meczu |
Sao Jose - ceglana |
31.03.14 1. runda | vs. Barbara Oliveira/Maria Silva | 6-0, 3-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
31.03.14 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Ce/Eduarda Piai | 6-2, 3-6, 9-11 | | szczegóły meczu |
Ribeirao Preto - ceglana |
24.03.14 1. runda | vs. Laura Cardone/Irina Fetecau | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
24.03.14 Ćwierćfinał | vs. Maria-Fernanda Alves/Ana-Clara Duarte | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Sao Paulo - ceglana |
10.03.14 1. runda | vs. Catalina Pella/Carolina Zeballos | 1-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Elena Bogdan/Warona Mdlulwa - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda |
03.11.20 1. runda | vs. Valentina Ryser/Lulu Sun | 0-6, 6-4, 3-10 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
29.10.20 Ćwierćfinał | vs. Dasha Ivanova/Sofia Sewing | 3-5, - Elena Bogdan/Warona Mdlulwa - krecz | | szczegóły meczu |
27.10.20 1. runda | vs. Katarina Kuzmova/Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
20.10.20 1. runda | vs. Martyna Kubka/Valeriya Strakhova | 3-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
13.10.20 1. runda | vs. Dasha Ivanova/Sofia Sewing | 2-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
06.10.20 1. runda | vs. Emma Davis/Nicole Fossa Huergo | 6-3, 4-6, 3-10 | | szczegóły meczu |
W15 Santarem - twarda |
15.09.20 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves/Ingrid Martins | 0-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
W25 Montemor - twarda |
03.09.20 Ćwierćfinał | vs. Svenja Ochsner/Nina Stadler | 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
01.09.20 1. runda | vs. Lou Brouleau/Freya Christie | 6-4, 2-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
W25 Potchefstroom - twarda |
12.03.20 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse/Harmony Tan | 4-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
10.03.20 1. runda | vs. Christine Kruger/Mbali Langa | 6-3, 7-61 | | szczegóły meczu |
W25 Potchefstroom - twarda |
04.03.20 1. runda | vs. Svenja Ochsner/Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
W25 Grenoble - halowa |
11.02.20 1. runda | vs. Irys Ekani/Lea Tholey | 6-71, 6-73 | | szczegóły meczu |
W15 Manacor - twarda |
28.01.20 1. runda | vs. Svenja Ochsner/Joanne Zuger | 5-7, 6-2, 8-10 | | szczegóły meczu |
W25 Petit - twarda |
24.01.20 1. runda | vs. Mylene Halemai/Manon Leonard | 6-74, 5-7 | | szczegóły meczu |
W15 Fort - twarda |
18.01.20 Półfinał | vs. Alexandra Riley/Jamilah Snells | 3-6, 7-5, 7-10 | | szczegóły meczu |
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Althea Hudson/Zora Hudson | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |