MECZ
04.10.18 | 2. runda | Carole Monnet | Hanna Sokal | 6-1, 3-6, 7-69 | Chornomorsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Carole Monnet | Hanna Sokal | |
1. podanie % | 48/81 (59%) | 84/121 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/48 (58%) | 44/84 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/33 (55%) | 15/37 (41%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 6/7 (86%) |
Punkty zdobyte przez return | 62/121 (51%) | 35/81 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 108/202 (53%) | 94/202 (47%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Carole Monnet | 2-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Hanna Sokal | |
4-1 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Carole Monnet | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Carole Monnet | 2-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Carole Monnet | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Carole Monnet | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-2 | Hanna Sokal | |
Carole Monnet | 2-3 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Carole Monnet | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Carole Monnet | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carole Monnet | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
6-6 | Hanna Sokal | |
0-0, 1-5, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8, 9-9, 10-9 | ||
7-69 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
22.12.98, 25 lat
22.12.98, 25 lat
Carole Monnet vs. Hanna Sokal - Wzajemne mecze
04.10.18 | 2. runda | Carole Monnet | Hanna Sokal | 6-1, 3-6, 7-69 | szczegóły meczu | Chornomorsk | ceglana |
Carole Monnet form & Hanna Sokal form
Carole Monnet - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - krecz | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Hanna Sokal - ostatnie mecze
W25 Minsk - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 Klasyf. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
23.08.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.18 2. runda | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - krecz | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |