MECZ
04.12.22 | 1. runda klasyf. | Carlotta Mosso | Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
22.01.04, 20 lat
22.01.04, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
14.10.99, 24 lat
14.10.99, 24 lat
Carlotta Mosso vs. Alana Tuayeva - Wzajemne mecze
04.12.22 | 1. runda klasyf. | Carlotta Mosso | Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Carlotta Mosso form & Alana Tuayeva form
Carlotta Mosso - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Ferdaous Bahri | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Sana Garakani | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Terezia Perhacova | 7-62, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Hanesova | 7-5, 4-6, 17-15 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.21 Klasyf. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Valeria Pezzoli | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu |
Alana Tuayeva - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Gasparovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Eunji Oh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Golubkova | 5-7, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Marion Viertler | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Melis Sezer | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 6-72, 7-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Umayra Hashimova | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Sofiia Nagornaia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kira Matushkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sonia Marina Popyrin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Balus | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Fuchs | 6-4, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Evelyn Smith | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |