MECZ
26.08.21 | 2. runda | Carlota Martinez Cirez | Demi Tran | 6-0, 6-1 | W15 Wanfercee | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Carlota Martinez Cirez | Demi Tran | |
1. podanie % | 23/36 (64%) | 30/36 (83%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/23 (83%) | 12/30 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/13 (77%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/36 (64%) | 7/36 (19%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/72 (72%) | 20/72 (28%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlota Martinez Cirez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlota Martinez Cirez | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlota Martinez Cirez | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carlota Martinez Cirez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlota Martinez Cirez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Demi Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlota Martinez Cirez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carlota Martinez Cirez vs. Demi Tran - Wzajemne mecze
26.08.21 | 2. runda | Carlota Martinez Cirez | Demi Tran | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Wanfercee | ceglana |
Carlota Martinez Cirez form & Demi Tran form
Carlota Martinez Cirez - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
23.04.24 Klasyf. | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Koper - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | - | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 6-3, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 2-6, 1-5, - Carlota Martinez Cirez - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 3. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
24.11.23 Półfinał | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 3-0, Jasmin Jebawy - krecz | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu |
Demi Tran - ostatnie mecze
W35 Mosquera - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Diana Sofia Lizarazo | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.04.24 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 Klasyf. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 5-7, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Daniela Valentina Tijaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |