MECZ
06.12.22 | Klasyf. | Camilla Zanolini | Rikke De Koning | 7-64, 7-66 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Camilla Zanolini | Rikke De Koning | |
1. podanie % | 66/94 (70%) | 75/108 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/66 (50%) | 37/75 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/28 (57%) | 14/33 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/21 (24%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/108 (53%) | 45/94 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/202 (52%) | 96/202 (48%) |
Double foul | 0 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Rikke De Koning | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Zanolini | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Rikke De Koning | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilla Zanolini | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Rikke De Koning | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Camilla Zanolini | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Rikke De Koning | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Camilla Zanolini | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Rikke De Koning | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Camilla Zanolini | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Rikke De Koning | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Camilla Zanolini | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Rikke De Koning | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Rikke De Koning | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Rikke De Koning | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Zanolini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Rikke De Koning | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Camilla Zanolini | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Rikke De Koning | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Camilla Zanolini | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Rikke De Koning | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilla Zanolini | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Rikke De Koning | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Camilla Zanolini | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Rikke De Koning | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Camilla Zanolini | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
04.05.03, 20 lat
04.05.03, 20 lat
Camilla Zanolini vs. Rikke De Koning - Wzajemne mecze
06.12.22 | Klasyf. | Camilla Zanolini | Rikke De Koning | 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Camilla Zanolini form & Rikke De Koning form
Camilla Zanolini - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Fernanda Labrana | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Agostina Andreazzini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Vasilyeva | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Katja Markus | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Lourdes Ayala | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ana Candiotto | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Francesca Mattioli | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mio Kijima | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Selina Dal | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Hina Inoue | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Jasmine Conway | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu |
Rikke De Koning - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Severine Deppner | 2-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lyne Thach | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-1, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 2-0, Mirjana Jovanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Tatarnikova | 2-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Akiho Maruyama | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Maria Soacate | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sina Herrmann | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu |