MECZ
26.07.19 | Ćwierćfinał | Camilla Scala | Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | W15 Schio | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Camilla Scala | Lisa Pigato | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 22/46 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/33 (61%) | 8/22 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/16 (31%) | 3/24 (13%) |
Zdobyte break-ball | 8/10 (80%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/46 (76%) | 24/49 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lisa Pigato | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Scala | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0 | ||
Camilla Scala | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Lisa Pigato | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Scala | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0 | ||
Camilla Scala | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-3 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Camilla Scala | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilla Scala | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Camilla Scala | 4-0 | |
0-0 | ||
Camilla Scala | 4-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-2 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Camilla Scala vs. Lisa Pigato - Wzajemne mecze
19.09.19 | 2. runda | Camilla Scala | Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Santa | ceglana |
26.07.19 | Ćwierćfinał | Camilla Scala | Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Schio | ceglana |
Camilla Scala form & Lisa Pigato form
Camilla Scala - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
01.07.20 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 2. runda | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.19 1. runda | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Bagnatica - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cordenons - ceglana | ||||
10.08.19 Półfinał | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.19 2. runda | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
01.08.19 1. runda | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Schio - ceglana | ||||
27.07.19 Półfinał | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Torino - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Lisa Pigato - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gaia Maduzzi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Georgia Pedone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Eszter Meri | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-3, Oana Georgeta Simion - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 0-5, - Lisa Pigato - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Marie Benoit | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |