MECZ
24.10.19 | 2. runda | Camilla Rosatello | Tamara Bizhukova | 6-4, 6-3 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Camilla Rosatello | Tamara Bizhukova | |
1. podanie % | 36/63 (57%) | 40/73 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/36 (64%) | 22/40 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/27 (30%) | 8/33 (24%) |
Zdobyte break-ball | 8/10 (80%) | 5/9 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/73 (59%) | 32/63 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/136 (54%) | 62/136 (46%) |
Double foul | 10 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-2 | Tamara Bizhukova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Rosatello | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Tamara Bizhukova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Camilla Rosatello | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Tamara Bizhukova | |
0-0, 0-15 | ||
Camilla Rosatello | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Tamara Bizhukova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Camilla Rosatello | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A[BP] | ||
0-2 | Tamara Bizhukova | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Camilla Rosatello | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Tamara Bizhukova | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilla Rosatello | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Tamara Bizhukova | |
0-0 | ||
Camilla Rosatello | 5-2 | |
5-3 | Tamara Bizhukova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Camilla Rosatello vs. Tamara Bizhukova - Wzajemne mecze
24.10.19 | 2. runda | Camilla Rosatello | Tamara Bizhukova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Camilla Rosatello form & Tamara Bizhukova form
Camilla Rosatello - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 3. runda | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Tamara Bizhukova - ostatnie mecze
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 0-3, - Tamara Bizhukova - krecz | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 7-61, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Barbora Matusova | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Cairo - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 1-2, - Tamara Bizhukova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Eva Martinez Regalado | 6-1, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Dejana Milenkovic | 6-2, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Hala Fouad | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Wiktoria Saska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Urszula Nebelska | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Yara Abed | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Jelena Kovac | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Norhan Hesham | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Barbora Matusova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |