MECZ
02.02.21 | 1. runda | Camilla Rosatello | Eva Vedder | 6-3, 6-4 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Camilla Rosatello | Eva Vedder | |
1. podanie % | 35/57 (61%) | 42/66 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/35 (74%) | 25/42 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/22 (68%) | 12/24 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/66 (44%) | 16/57 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Camilla Rosatello | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Camilla Rosatello | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Camilla Rosatello | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Rosatello | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Rosatello | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilla Rosatello | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Camilla Rosatello | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Camilla Rosatello | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Camilla Rosatello | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Camilla Rosatello | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Camilla Rosatello vs. Eva Vedder - Wzajemne mecze
23.04.22 | Półfinał | Camilla Rosatello | Eva Vedder | 5-7, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Santa | ceglana |
02.02.21 | 1. runda | Camilla Rosatello | Eva Vedder | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Camilla Rosatello form & Eva Vedder form
Camilla Rosatello - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 3. runda | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Eva Vedder - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - krecz | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
12.11.23 Klasyf. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |