Turcja
12.06.97, 26 lat
12.06.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ege Tomey vs. Camilla Rosatello - Wzajemne mecze
18.03.13 | 1. runda klasyf. | Camilla Rosatello | Ege Tomey | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Ege Tomey form & Camilla Rosatello form
Ege Tomey - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
23.02.15 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.02.15 1. runda | vs. Karoline Kurz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
28.07.14 1. runda | vs. Michaela Frlicka | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
21.07.14 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Bardarova | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
14.04.14 2. runda klasyf. | vs. Claudia Gaspar | 0-6, 0-4, - Ege Tomey - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
10.03.14 1. runda | vs. Martina Kubicikova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
03.03.14 Klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.14 2. runda klasyf. | vs. Annelyi Pokras | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ankara - halowa | ||||
16.12.13 1. runda | vs. Magda Linette | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.11.13 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
04.11.13 1. runda | vs. Patricia Mayr-Achleitner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Trabzon - twarda | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Ana Savic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Izmir - twarda | ||||
05.08.13 1. runda | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Izmir - twarda | ||||
15.07.13 1. runda | vs. Chelsea Te Tai | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
24.06.13 1. runda | vs. Michaela Frlicka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
18.03.13 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.02.13 1. runda klasyf. | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.13 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.11.12 1. runda | vs. Elisabeth Fournier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Camilla Rosatello - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 3. runda | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |