MECZ
14.02.23 | 1. runda | Cadence Brace | Rina Saigo | 6-0, 6-2 | W25 Santo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Cadence Brace | Rina Saigo | |
1. podanie % | 26/42 (62%) | 39/43 (91%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/26 (69%) | 15/39 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 0/4 (0%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/43 (65%) | 16/42 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cadence Brace | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cadence Brace | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Cadence Brace | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cadence Brace | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cadence Brace | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cadence Brace | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cadence Brace | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cadence Brace vs. Rina Saigo - Wzajemne mecze
14.02.23 | 1. runda | Cadence Brace | Rina Saigo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Santo | twarda |
Cadence Brace form & Rina Saigo form
Cadence Brace - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Lea Ma | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Leonie Kung | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Mateas | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Carolyn Campana | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Livia Rodrigues Daud | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 5-7, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Mateas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Julieta Estable | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Petja Drame | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Kayla Cross | - | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 7-63, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Marina Melnikova | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Kayla Day | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Rina Saigo - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 Półfinał | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |