MECZ
18.08.22 | 2. runda | Brenda Fruhvirtova | Rina Saigo | 6-2, 6-1 | W25 Mogyorod | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Brenda Fruhvirtova | Rina Saigo | |
1. podanie % | 26/45 (58%) | 27/53 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/26 (77%) | 10/27 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/19 (37%) | 11/26 (42%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/53 (60%) | 18/45 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Brenda Fruhvirtova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Brenda Fruhvirtova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Brenda Fruhvirtova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Brenda Fruhvirtova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Brenda Fruhvirtova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Brenda Fruhvirtova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Brenda Fruhvirtova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Brenda Fruhvirtova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Brenda Fruhvirtova vs. Rina Saigo - Wzajemne mecze
18.08.22 | 2. runda | Brenda Fruhvirtova | Rina Saigo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Mogyorod | ceglana |
Brenda Fruhvirtova form & Rina Saigo form
Brenda Fruhvirtova - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Katie Boulter | 6-75, 0-1, - Brenda Fruhvirtova - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Petra Hule | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Cori Gauff | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elyse Tse | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
25.11.23 Finał | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Lee | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Michaela Laki | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Lara Salden | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lian Tran | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Sinja Kraus | 6-73, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anna Gabric | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Guillermina Naya | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Półfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Alisa Oktiabreva | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tatiana Pieri | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Rina Saigo - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 Półfinał | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |