MECZ
10.11.19 | Ćwierćfinał | Bojana Klincov | Lisa Ponomar | 6-3, 4-2, - krecz | W15 Solarino | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Bojana Klincov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Bojana Klincov | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Bojana Klincov | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Lisa Ponomar | |
0-0 | ||
Bojana Klincov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Bojana Klincov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Bojana Klincov | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Bojana Klincov | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Bojana Klincov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Bojana Klincov vs. Lisa Ponomar - Wzajemne mecze
10.11.19 | Ćwierćfinał | Bojana Klincov | Lisa Ponomar | 6-3, 4-2, Lisa Ponomar - krecz | szczegóły meczu | W15 Solarino | dywanowa |
Bojana Klincov form & Lisa Ponomar form
Bojana Klincov - ostatnie mecze
W25 Solarino - dywanowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
05.03.23 Finał | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.23 Półfinał | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Lisa Ponomar - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.20 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.20 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.20 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.20 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |