MECZ
11.11.21 | 2. runda | Bojana Klincov | Holly Hutchinson | 6-1, 5-7, 6-2 | W15 Solarino | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Bojana Klincov | Holly Hutchinson | |
1. podanie % | 69/101 (68%) | 48/77 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/69 (64%) | 25/48 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/32 (38%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 8/15 (53%) | 4/17 (24%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/77 (52%) | 45/101 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/178 (54%) | 82/178 (46%) |
Double foul | 8 | 9 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Bojana Klincov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Holly Hutchinson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bojana Klincov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Holly Hutchinson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bojana Klincov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Holly Hutchinson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Klincov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Holly Hutchinson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, A-40[BP] | ||
Bojana Klincov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Holly Hutchinson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bojana Klincov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Holly Hutchinson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Klincov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Holly Hutchinson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Bojana Klincov | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Holly Hutchinson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bojana Klincov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Holly Hutchinson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bojana Klincov | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Holly Hutchinson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Klincov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
2-0 | Holly Hutchinson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Bojana Klincov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Holly Hutchinson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Klincov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Holly Hutchinson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bojana Klincov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
11.09.97, 26 lat
12533 $
11.09.97, 26 lat
12533 $
Bojana Klincov vs. Holly Hutchinson - Wzajemne mecze
11.11.21 | 2. runda | Bojana Klincov | Holly Hutchinson | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Solarino | dywanowa |
Bojana Klincov form & Holly Hutchinson form
Bojana Klincov - ostatnie mecze
W25 Solarino - dywanowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
05.03.23 Finał | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.23 Półfinał | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Holly Hutchinson - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Varvara Panshina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 1-6, 6-1, 14-12 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Tian Jialin | 7-65, 6-72, 5-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | Mariam Bolkvadze - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Madison Harrison | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jenna Defalco | 7-64, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Giannini | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |