MECZ
29.08.21 | 1. runda klasyf. | Bojana Klincov | Anna Gross | 6-3, 6-4 | W25 Vienna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
10.03.02, 22 lat
10.03.02, 22 lat
Bojana Klincov vs. Anna Gross - Wzajemne mecze
16.05.22 | 2. runda klasyf. | Bojana Klincov | Anna Gross | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Warmbad | ceglana |
29.08.21 | 1. runda klasyf. | Bojana Klincov | Anna Gross | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Vienna | ceglana |
Bojana Klincov form & Anna Gross form
Bojana Klincov - ostatnie mecze
W25 Solarino - dywanowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
05.03.23 Finał | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.23 Półfinał | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Anna Gross - ostatnie mecze
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Julie Struplova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Krivosudska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Natasa Kosanin | Natasa Kosanin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Sorina Ghibarsina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.22 2. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | Sylvie Zund - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Mihaela Tsoneva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sophia Desiree Piech | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lena Ramharter | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Adele Burato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Warmbad - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Nadel | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Eva-Maria Riml | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |