MECZ
23.07.20 | 1. runda | Betina Stummer | Arabella Koller | 5-7, 6-3, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Betina Stummer | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Arabella Koller | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Betina Stummer | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Betina Stummer | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-2 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Betina Stummer | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
4-3 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Betina Stummer | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Betina Stummer | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
5-6 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Betina Stummer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Betina Stummer | 0-2 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-2 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Betina Stummer | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
3-2 | Arabella Koller | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Betina Stummer | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Betina Stummer | 5-3 | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Arabella Koller | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Betina Stummer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
2-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Betina Stummer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Betina Stummer | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Arabella Koller | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Betina Stummer vs. Arabella Koller - Wzajemne mecze
23.07.20 | 1. runda | Betina Stummer | Arabella Koller | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Betina Stummer form & Arabella Koller form
Betina Stummer - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Arabella Koller | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-1, 7-6 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 St. - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Emma Hubekova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Maria Moser | Lisa-Maria Moser - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Emily Welker | 6-2, 0-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Veronika Bokor | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
20.07.18 Półfinał | vs. Francesca Jones | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Katja Milas | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Tereza Koplova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Elisabeth Koelbl | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Lara Kaiser | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Molchanova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Lara Michel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Vanesa Nikolovova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.16 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |
Arabella Koller - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 2-4, - Arabella Koller - krecz | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.04.24 Finał | vs. Jenny Lim | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.04.24 Półfinał | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 2-0, Mariia Tkacheva - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Zara Darken | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Ottavia Massetti | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Lea Bathellier | 6-1, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |