MECZ
14.06.21 | 2. runda klasyf. | Beatris Spasova | Defne Cirpanli | 1-6, 7-65, 10-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
02.04.02, 22 lat
11503 $
02.04.02, 22 lat
11503 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
08.10.04, 19 lat
11257 $
08.10.04, 19 lat
11257 $
Beatris Spasova vs. Defne Cirpanli - Wzajemne mecze
13.09.21 | 2. runda klasyf. | Defne Cirpanli | Beatris Spasova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sozopol | twarda |
14.06.21 | 2. runda klasyf. | Beatris Spasova | Defne Cirpanli | 1-6, 7-65, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Beatris Spasova form & Defne Cirpanli form
Beatris Spasova - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Galena Krastenova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.22 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.22 1. runda | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu |
Defne Cirpanli - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Jenna Dean | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-74, 3-10 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 7-5, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Lena Ramharter | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Katarina Pavlechova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Elena Grekul | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Anna Snigireva | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |