MECZ
16.12.20 | 2. runda klasyf. | Beatris Spasova | Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-4, 10-7 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
02.04.02, 22 lat
11503 $
02.04.02, 22 lat
11503 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Beatris Spasova vs. Anastasiya Poplavska - Wzajemne mecze
16.12.20 | 2. runda klasyf. | Beatris Spasova | Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Beatris Spasova form & Anastasiya Poplavska form
Beatris Spasova - ostatnie mecze
W15 Fort - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.22 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.22 1. runda | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.07.22 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Anastasiya Poplavska - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |