MECZ
16.08.17 | 1. runda | Beatrice Torelli | Clarissa Gai | 6-2, 6-3 | Cuneo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Beatrice Torelli | Clarissa Gai | |
1. podanie % | 44/60 (73%) | 35/56 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/44 (61%) | 15/35 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/16 (44%) | 9/21 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/56 (57%) | 26/60 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
25.09.98, 25 lat
25.09.98, 25 lat
Beatrice Torelli vs. Clarissa Gai - Wzajemne mecze
16.08.17 | 1. runda | Beatrice Torelli | Clarissa Gai | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Cuneo | ceglana |
Beatrice Torelli form & Clarissa Gai form
Beatrice Torelli - ostatnie mecze
Sassuolo - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
17.08.17 2. runda | vs. Claudia Giovine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.17 1. runda | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
27.07.17 Ćwierćfinał | vs. Stefania Rubini | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.17 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.17 1. runda | vs. Verena Hofer | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sassuolo - ceglana | ||||
23.06.17 Półfinał | vs. Stefania Rubini | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.06.17 Ćwierćfinał | vs. Jelena Simic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.17 2. runda | vs. Carla Lucero | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.06.17 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alessia Bianchi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
01.06.17 2. runda | vs. Martina Trevisan | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.17 1. runda | vs. Maria-Teresa Torro-Flor | 3-6, 6-2, 3-0, def. | szczegóły meczu | |
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.04.17 Półfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.04.17 Ćwierćfinał | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 5-7, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.04.17 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.04.17 1. runda | vs. Marianna Natali | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
12.04.17 1. runda | vs. Georgia Brescia | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Beinasco - ceglana | ||||
22.02.16 1. runda klasyf. | vs. Anna Turco | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.16 Klasyf. | vs. Sofie Oyen | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
01.02.16 2. runda klasyf. | vs. Alice Matteucci | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.16 1. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
02.11.15 2. runda | vs. Georgia Brescia | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.15 Półfinał | vs. Olesya Pervushina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.15 Ćwierćfinał | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.15 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Clarissa Gai - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Barbora Matusova | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Anja Draskovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-0, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Oceane Babel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Sophia Biolay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Luna Meers | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Shreya Tatavarthy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 4-0, Tamara Malesevic - krecz | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 2-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Likhitha Kalava | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Angelica Raggi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-4, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Odile Maesfranckx | 6-2, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.19 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Jelena Simic | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
05.12.18 2. runda | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.18 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Verena Hofer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Melgers | 7-66, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu |