MECZ
25.06.19 | 1. runda klasyf. | Basak Eraydin | Kimberley Zimmermann | 4-6, 6-4, 7-5 | London | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Basak Eraydin | Kimberley Zimmermann | |
1. podanie % | 78/117 (67%) | 50/92 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 49/78 (63%) | 30/50 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/39 (31%) | 17/42 (40%) |
Zdobyte break-ball | 8/16 (50%) | 7/18 (39%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/92 (49%) | 56/117 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/209 (51%) | 103/209 (49%) |
Double foul | 7 | 8 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Basak Eraydin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Basak Eraydin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Basak Eraydin | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Basak Eraydin | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Basak Eraydin | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Basak Eraydin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Basak Eraydin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Basak Eraydin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Basak Eraydin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Basak Eraydin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Basak Eraydin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Basak Eraydin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Basak Eraydin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Basak Eraydin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Basak Eraydin | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Kimberley Zimmermann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Basak Eraydin | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Basak Eraydin vs. Kimberley Zimmermann - Wzajemne mecze
09.07.19 | 1. runda | Basak Eraydin | Kimberley Zimmermann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
25.06.19 | 1. runda klasyf. | Basak Eraydin | Kimberley Zimmermann | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
10.08.15 | 2. runda | Basak Eraydin | Kimberley Zimmermann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Westende | twarda |
Basak Eraydin form & Kimberley Zimmermann form
Basak Eraydin - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Półfinał | vs. Jana Bojovic | - | szczegóły meczu | |
09.12.23 2. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.23 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Kimberley Zimmermann - ostatnie mecze
Chicago - twarda | ||||
22.08.21 Klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.21 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.21 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
20.06.21 Klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - krecz | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Poitiers - halowa | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.21 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
04.11.20 2. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |