MECZ
23.06.22 | 2. runda | Barbora Palicova | Emma Tothova | 6-3, 6-1 | W25 Klosters | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Barbora Palicova | Emma Tothova | |
1. podanie % | 21/41 (51%) | 39/59 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/21 (86%) | 22/39 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/20 (70%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/15 (33%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/59 (56%) | 9/41 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/100 (65%) | 35/100 (35%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Emma Tothova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Barbora Palicova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Palicova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Barbora Palicova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Palicova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Barbora Palicova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Barbora Palicova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbora Palicova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Barbora Palicova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Barbora Palicova vs. Emma Tothova - Wzajemne mecze
23.06.22 | 2. runda | Barbora Palicova | Emma Tothova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Klosters | ceglana |
Barbora Palicova form & Emma Tothova form
Barbora Palicova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ana Konjuh | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katrina Scott | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Oliwia Szymczuch | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Jessica Pieri | 1-6, 7-63, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lulu Sun | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Lara Salden | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
10.02.24 Finał | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Półfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Eliz Maloney | 6-1, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 7-65, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thanh Lan Truong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sonay Kartal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 4-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mika Stojsavljevic | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Emma Tothova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 1-6, 7-62, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alisa Kummel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Eszter Meri | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Krockova | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Zhanel Rustemova | 6-4, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Costanza Traversi | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Anastasiia Firman | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Silvia Njiric | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-0, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Panna Bartha | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Skrabalova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Berta Bonardi | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aravane Rezai | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu |