MECZ
26.10.22 | 1. runda | Barbora Palicova | Bojana Klincov | 6-1, 6-0 | W25 Trnava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Barbora Palicova | Bojana Klincov | |
1. podanie % | 21/38 (55%) | 34/45 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/21 (81%) | 16/34 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/17 (71%) | 2/11 (18%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/45 (60%) | 9/38 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Barbora Palicova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbora Palicova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Barbora Palicova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Bojana Klincov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Palicova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Palicova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbora Palicova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbora Palicova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Barbora Palicova vs. Bojana Klincov - Wzajemne mecze
26.10.22 | 1. runda | Barbora Palicova | Bojana Klincov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Trnava | halowa |
Barbora Palicova form & Bojana Klincov form
Barbora Palicova - ostatnie mecze
W75 Chiasso - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Julia Riera | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
04.04.24 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Murska - halowa | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 6-77, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Ana Konjuh | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katrina Scott | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Oliwia Szymczuch | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Jessica Pieri | 1-6, 7-63, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lulu Sun | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Lara Salden | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
10.02.24 Finał | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Półfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Eliz Maloney | 6-1, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 7-65, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thanh Lan Truong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sonay Kartal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Bojana Klincov - ostatnie mecze
W25 Solarino - dywanowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
05.03.23 Finał | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.23 Półfinał | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |