Czechy
18.12.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Rosja
02.12.98, 25 lat
Czechy
10.05.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kazachstan
07.01.95, 29 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova vs. Anna Kalinskaya/Yulia Putintseva - Wzajemne mecze
03.07.21 | 2. runda | Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova | Anna Kalinskaya/Yulia Putintseva | Anna Kalinskaya/Yulia Putintseva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | London | trawiasta |
Barbora Krejcikova form & Anna Kalinskaya form
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova - ostatnie mecze
Billie Jean - halowa |
11.11.23 | vs. Gabriela Dabrowski/Leylah Annie Fernandez | 5-7, 6-73 | | szczegóły meczu |
10.11.23 | vs. Danielle Rose Collins/Taylor Townsend | 6-3, 7-5 | | szczegóły meczu |
07.11.23 | vs. Viktorija Golubic/Jil Teichmann | 7-63, 6-2 | | szczegóły meczu |
Cancun - twarda |
03.11.23 | vs. Gabriela Dabrowski/Erin Routliffe | 4-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
01.11.23 | vs. Cori Gauff/Jessica Pegula | 3-6, 7-5, 10-6 | | szczegóły meczu |
31.10.23 | vs. Laura Siegemund/Vera Zvonareva | 3-6, 7-66, 5-10 | | szczegóły meczu |
Beijing - twarda |
04.10.23 2. runda | vs. Nicole Melichar/Ellen Perez | 5-7, 6-2, 6-10 | | szczegóły meczu |
San Diego - twarda |
16.09.23 Finał | vs. Danielle Rose Collins/Coco Vandeweghe | 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
15.09.23 Półfinał | vs. Miyu Kato/Aldila Sutjiadi | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
13.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Alexandrova/Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
11.09.23 1. runda | vs. Caroline Garcia/Demi Schuurs | 7-64, 7-5 | | szczegóły meczu |
New York - twarda |
01.09.23 2. runda | vs. Barbora Strycova/Marketa Vondrousova | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
30.08.23 1. runda | vs. Makoto Ninomiya/Sabrina Santamaria | 6-75, 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
Cleveland - twarda |
22.08.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Dabrowski/Erin Routliffe | 7-67, 6-74, 9-11 | | szczegóły meczu |
20.08.23 1. runda | vs. Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok | 5-7, 6-3, 10-7 | | szczegóły meczu |
Cincinnati - twarda |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hao-Ching Chan/Giuliana Olmos | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
17.08.23 2. runda | vs. Karolina Pliskova/Donna Vekic | Karolina Pliskova/Donna Vekic/Yulia Putintseva - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
Paris - ceglana |
31.05.23 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri/Eri Hozumi | 6-3, 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Indian Wells - twarda |
18.03.23 Finał | vs. Beatriz Haddad Maia/Laura Siegemund | 6-1, 6-73, 10-7 | | szczegóły meczu |
17.03.23 Półfinał | vs. Shuko Aoyama/Ena Shibahara | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
16.03.23 Ćwierćfinał | vs. Storm Hunter/Elise Mertens | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
13.03.23 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez/Taylor Townsend | 7-5, 3-6, 10-7 | | szczegóły meczu |
11.03.23 1. runda | vs. Veronika Kudermetova/Liudmila Samsonova | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
Melbourne - twarda |
29.01.23 Finał | vs. Shuko Aoyama/Ena Shibahara | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
27.01.23 Półfinał | vs. Marta Kostyuk/Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
25.01.23 Ćwierćfinał | vs. Desirae Krawczyk/Demi Schuurs | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
23.01.23 3. runda | vs. Oksana Kalashnikova/Alycia Parks | 6-0, 6-3 | | szczegóły meczu |
21.01.23 2. runda | vs. Linda Fruhvirtova/Alison Riske | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
19.01.23 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri/Catherine Harrison | 6-2, 3-6, 6-2 | | szczegóły meczu |
Fort Worth - twarda |
07.11.22 Finał | vs. Veronika Kudermetova/Elise Mertens | 2-6, 6-4, 9-11 | | szczegóły meczu |
Anna Kalinskaya/Yulia Putintseva - ostatnie mecze
Osaka - twarda |
16.09.23 Finał | vs. Anna-Lena Friedsam/Nadiya Kichenok | 6-73, 3-6 | | szczegóły meczu |
15.09.23 Półfinał | vs. Eri Hozumi/Makoto Ninomiya | 6-73, 7-61, 10-7 | | szczegóły meczu |
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Naiktha Bains/Maia Lumsden | 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
13.09.23 1. runda | vs. Yuki Naito/Moyuka Uchijima | 2-6, 6-3, 12-10 | | szczegóły meczu |
Guadalajara - twarda |
17.10.22 1. runda | vs. Yifan Xu/Zhaoxuan Yang | 1-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
New York - twarda |
02.09.21 1. runda | vs. Su-Wei Hsieh/Elise Mertens | 0-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
London - trawiasta |
03.07.21 2. runda | vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova | - Anna Kalinskaya/Yulia Putintseva - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
02.07.21 1. runda | vs. Samantha Stosur/Coco Vandeweghe | 7-63, 6-3 | | szczegóły meczu |
Paris - ceglana |
01.10.20 1. runda | vs. Timea Babos/Kristina Mladenovic | 0-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Melbourne - twarda |
22.01.20 1. runda | vs. Misaki Doi/Monica Niculescu | 7-65, 4-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Moscow - halowa |
17.10.19 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Dabrowski/Katerina Siniakova | 3-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
14.10.19 1. runda | vs. Nicola Geuer/Elixane Lechemia | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
New York - twarda |
02.09.19 3. runda | vs. Timea Babos/Kristina Mladenovic | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
01.09.19 2. runda | vs. Shuai Peng/Alicja Rosolska | 6-2, 5-7, 6-3 | | szczegóły meczu |
31.08.19 1. runda | vs. Monica Puig/Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |