Barbara Kotelesova vs. Diana Krasnova 20.07.2016

Barbara Kotelesova vs. Diana Krasnova 20.07.2016 - Prokuplje - porównanie

MECZ

20.07.161. rundaBarbara Kotelesova Diana Krasnova 6-0, 6-2 Serbia Prokuplje ceglana

STATYSTYKA MECZU

Barbara KotelesovaDiana Krasnova
1. podanie %29/39 (74%)26/46 (57%)
Punkty zdobyte z 1. podania22/29 (76%)8/26 (31%)
Punkty zdobyte z 2. podania3/10 (30%)8/20 (40%)
Zdobyte break-ball6/10 (60%)1/1 (100%)
Punkty zdobyte przez return30/46 (65%)14/39 (36%)
Zdobyte punkty – razem55/85 (65%)30/85 (35%)
Double foul24
Asy10

STATYSTYKA MECZU

6-2

Barbara Kotelesova
Słowacja
12.05.96, 25 lat




772
20
19333 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
22.06.97, 24 lat







Diana Krasnova
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Barbara Kotelesova vs. Diana Krasnova - Wzajemne mecze

20.07.161. rundaBarbara KotelesovaDiana Krasnova6-0, 6-2 szczegóły meczuSerbia Prokuplje ceglana

Barbara Kotelesova form & Diana Krasnova form

Barbara Kotelesova - ostatnie mecze

Romania Arad - ceglana
05.08.18
2. runda klasyf.
vs. Alessia Beatrice Ciuca1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
04.08.18
1. runda klasyf.
vs. Cristiana Miruna Tudor6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia Prokuplje - ceglana
11.07.18
1. runda
vs. Petia Arshinkova1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
09.07.18
2. runda klasyf.
vs. Alisa Grachova6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
09.07.18
Klasyf.
vs. Aleksandra Stosic6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.18
1. runda klasyf.
vs. Dina Dudic6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia Prokuplje - ceglana
04.07.18
1. runda
vs. Gabriela Pantuckova0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic Brno - ceglana
28.09.17
2. runda
vs. Vendula Zovincova0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
26.09.17
1. runda
vs. Katharina Hering2-6, 6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Hungary Szekesfehervar - ceglana
14.09.17
2. runda
vs. Anastasiya Fedoryshyn3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
12.09.17
1. runda
vs. Dorka Drahota Szabo6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia Hammamet - ceglana
14.06.17
1. runda
vs. Maria Patrascu0-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - kreczporażkaszczegóły meczu
Tunisia Hammamet - ceglana
08.06.17
2. runda
vs. Anastasia Nefedova6-2, 5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.06.17
1. runda
vs. Natalia Maynetto6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia Hammamet - ceglana
30.05.17
1. runda
vs. Nathaly Kurata0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Sharm El - twarda
11.04.17
1. runda
vs. Laura-Ioana Paar3-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - kreczporażkaszczegóły meczu
Egypt Sharm El - twarda
05.04.17
1. runda
vs. Laura-Ioana Paar0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Sharm El - twarda
29.03.17
1. runda
vs. Laura-Ioana Paar2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Hammamet - ceglana
15.11.16
1. runda
vs. Emma Lene3-6, 6-2, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Hammamet - ceglana
09.11.16
1. runda
vs. Rebeca Pereira3-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - kreczporażkaszczegóły meczu
Tunisia Hammamet - ceglana
04.11.16
Ćwierćfinał
vs. Diana Enache6-4, 2-6, 6-76 porażkaszczegóły meczu
03.11.16
2. runda
vs. Noelia Zeballos6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
01.11.16
1. runda
vs. Milagros Montero6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia Hammamet - ceglana
29.10.16
Półfinał
vs. Guadalupe Perez Rojas4-6, 6-0, 2-6 porażkaszczegóły meczu
28.10.16
Ćwierćfinał
vs. Tereza Kolarova6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
27.10.16
2. runda
vs. Susan Bandecchi6-2, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
25.10.16
1. runda
vs. Mariana Correa6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia Hammamet - ceglana
15.10.16
Półfinał
vs. Fernanda Brito6-2, 1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
14.10.16
Ćwierćfinał
vs. Alice Bacquie6-3, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
13.10.16
2. runda
vs. Federica Prati6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu

Diana Krasnova - ostatnie mecze

Greece W15 Heraklion - ceglana
10.03.20
2. runda klasyf.
vs. Darya Astakhova0-6, 6-4, 5-10 porażkaszczegóły meczu
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Michaela Niedermeier6-0, 2-6, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
03.03.20
Klasyf.
vs. Agustina Chlpac4-6, 6-2, 3-10 porażkaszczegóły meczu
02.03.20
2. runda klasyf.
vs. Julia Lovqvist5-7, 6-1, 10-1 zwycięstwoszczegóły meczu
01.03.20
1. runda klasyf.
vs. Sofiia Likhacheva6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
24.02.20
2. runda klasyf.
vs. Timea Jaruskova5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
23.02.20
1. runda klasyf.
vs. Magdalena Stoilkovska6-4, 1-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
17.02.20
2. runda klasyf.
vs. Anna Ukolova6-77, 2-6 porażkaszczegóły meczu
16.02.20
1. runda klasyf.
vs. Oana Smaranda Corneanu7-612, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Latvia W15 Liepaja - halowa
20.01.20
1. runda klasyf.
vs. Olga Terletska3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
12.12.19
2. runda
vs. Julia Stamatova4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
10.12.19
1. runda
vs. Adelina Krueger4-6, 6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
09.12.19
Klasyf.
vs. Chiara Scholl0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
08.12.19
1. runda klasyf.
vs. Lorenza Cuomo6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
05.12.19
2. runda
vs. Noelia Zeballos2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
04.12.19
1. runda
vs. Gabriela Duca6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.12.19
Klasyf.
vs. Alina Mukhortova6-2, 3-6, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
02.12.19
2. runda klasyf.
vs. Koral Koldobski6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
01.12.19
1. runda klasyf.
vs. Maria Marnellou6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
25.11.19
2. runda klasyf.
vs. Claudia Hoste Ferrer2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
24.11.19
1. runda klasyf.
vs. Olha Romanyshyn6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
17.11.19
1. runda klasyf.
vs. Elena Gemovic6-72, 6-0, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Georgia W15 Telavi - ceglana
15.10.19
1. runda
vs. Anastasia Zolotareva1-6, 0-3, - Diana Krasnova - kreczporażkaszczegóły meczu
13.10.19
Klasyf.
vs. Andreia Beberechi6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
13.10.19
1. runda klasyf.
vs. Irina Shchetinina6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia W15 Telavi - ceglana
07.10.19
Klasyf.
vs. Maria Toma7-5, 4-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Spain W25+H Las - ceglana
05.08.19
1. runda klasyf.
vs. Jacquline Nylander Altelius3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Moldova Chisinau - ceglana
03.10.16
Klasyf.
vs. Viktoriia Dema3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
03.10.16
1. runda klasyf.
vs. Ecaterina Ivasco6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Shymkent - ceglana
19.09.16
1. runda
vs. Daria Lodikova2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<