MECZ
22.05.19 | 1. runda | Barbara Gatica | Lara Panfilov | 6-3, 6-2 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Barbara Gatica | Lara Panfilov | |
1. podanie % | 38/60 (63%) | 32/52 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/38 (66%) | 16/32 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/52 (54%) | 25/60 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/112 (56%) | 49/112 (44%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Gatica | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbara Gatica | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Gatica | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Barbara Gatica | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Barbara Gatica | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbara Gatica | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbara Gatica | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Barbara Gatica | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
10.08.00, 23 lat
10.08.00, 23 lat
Barbara Gatica vs. Lara Panfilov - Wzajemne mecze
22.05.19 | 1. runda | Barbara Gatica | Lara Panfilov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
16.05.19 | 2. runda | Barbara Gatica | Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Barbara Gatica form & Lara Panfilov form
Barbara Gatica - ostatnie mecze
W60 Grado - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
22.05.22 Finał | vs. Tena Lukas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.22 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-3, 3-2, Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100+H La - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Dominika Salkova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 Rubber 1 | vs. Valeska San Martin Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.04.22 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.22 Klasyf. | vs. Tatjana Maria | 6-2, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
26.03.22 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.22 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Anapoima - ceglana | ||||
17.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
13.03.22 Finał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.03.22 Półfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.22 3. runda | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - twarda | ||||
03.03.22 3. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |
Lara Panfilov - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.12.19 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |