MECZ
21.05.22 | Półfinał | Barbara Gatica | Darya Astakhova | 6-3, 3-2, - krecz | W60 Rome | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Barbara Gatica | Darya Astakhova | |
1. podanie % | 35/51 (69%) | 23/39 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/35 (60%) | 9/23 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/39 (59%) | 22/51 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/90 (58%) | 38/90 (42%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Barbara Gatica | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Gatica | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbara Gatica | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Barbara Gatica | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Barbara Gatica | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Barbara Gatica | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Gatica | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbara Gatica | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Barbara Gatica vs. Darya Astakhova - Wzajemne mecze
21.05.22 | Półfinał | Barbara Gatica | Darya Astakhova | 6-3, 3-2, Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | W60 Rome | ceglana |
Barbara Gatica form & Darya Astakhova form
Barbara Gatica - ostatnie mecze
W60 Grado - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
22.05.22 Finał | vs. Tena Lukas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.22 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-3, 3-2, Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100+H La - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Dominika Salkova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 Rubber 1 | vs. Valeska San Martin Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.04.22 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.22 Klasyf. | vs. Tatjana Maria | 6-2, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
26.03.22 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.22 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Anapoima - ceglana | ||||
17.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
13.03.22 Finał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.03.22 Półfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.22 3. runda | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - twarda | ||||
03.03.22 3. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |
Darya Astakhova - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
20.08.23 Finał | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |