MECZ
09.03.22 | 2. runda | Barbara Gatica | Amy Zhu | 6-3, 6-2 | W25 Salinas | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Barbara Gatica | Amy Zhu | |
1. podanie % | 40/51 (78%) | 34/54 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/40 (65%) | 16/34 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/11 (36%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/54 (61%) | 21/51 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Barbara Gatica | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Gatica | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Amy Zhu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbara Gatica | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbara Gatica | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Barbara Gatica | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Amy Zhu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Gatica | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Amy Zhu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Barbara Gatica | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbara Gatica | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Amy Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbara Gatica | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Barbara Gatica vs. Amy Zhu - Wzajemne mecze
09.03.22 | 2. runda | Barbara Gatica | Amy Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Salinas | twarda |
Barbara Gatica form & Amy Zhu form
Barbara Gatica - ostatnie mecze
W60 Grado - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
22.05.22 Finał | vs. Tena Lukas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.22 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-3, 3-2, Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100+H La - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Dominika Salkova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 Rubber 1 | vs. Valeska San Martin Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.04.22 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.22 Klasyf. | vs. Tatjana Maria | 6-2, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
26.03.22 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.22 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Anapoima - ceglana | ||||
17.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
13.03.22 Finał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.03.22 Półfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.22 3. runda | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - twarda | ||||
03.03.22 3. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |
Amy Zhu - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Berta Bonardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Julieta Estable | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Valeska San Martin Ramirez | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu |