MECZ
30.12.19 | 1. runda klasyf. | Ayumi Morita | Elena Malygina | 7-64, 7-5 | W25 Hong | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ayumi Morita vs. Elena Malygina - Wzajemne mecze
30.12.19 | 1. runda klasyf. | Ayumi Morita | Elena Malygina | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Hong | twarda |
Ayumi Morita form & Elena Malygina form
Ayumi Morita - ostatnie mecze
W60 Tokyo - halowa | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Na-Lae Han | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - trawiasta | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 2-2, - Ayumi Morita - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Lulu Sun | 3-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Nanao - dywanowa | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Momoko Kobori | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Mio Mushika | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Gurugram - twarda | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 1-6, 1-2, - Ayumi Morita - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 0-1, - Ayumi Morita - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.05.22 Finał | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.05.22 Półfinał | vs. Jasmine Conway | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Astrid Cirotte | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.05.22 Finał | vs. Xinxin Yao | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.05.22 Półfinał | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Yidi Yang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Koharu Niimi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Mei Hasegawa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Kristina Paskauskas | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Marina Stakusic | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.22 Finał | vs. Haruna Arakawa | - | szczegóły meczu | |
26.02.22 Półfinał | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.22 1. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Zhuoma Ni Ma | 5-4, - Ayumi Morita - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.12.21 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.12.21 2. runda | vs. Petra Csabi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.12.21 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Elena Malygina - ostatnie mecze
W50 Kashiwa - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Priscilla Hon | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu |