MECZ
08.11.20 | 1. runda klasyf. | Ayumi Koshiishi | Anita Bertoloni | 6-3, 6-2 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ayumi Koshiishi vs. Anita Bertoloni - Wzajemne mecze
08.11.20 | 1. runda klasyf. | Ayumi Koshiishi | Anita Bertoloni | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Ayumi Koshiishi form & Anita Bertoloni form
Ayumi Koshiishi - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Anita Bertoloni - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Pantelic | 2-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ireni Lucia | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Celine Naef | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Farah Khalil | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Irene Lavino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
27.07.21 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
14.07.21 2. runda | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.21 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
06.07.21 Klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Noka Juric | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 3-0, Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 1. runda | vs. Emma Valletta | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Kendra Bunch | 5-7, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Lauren Proctor | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Janet Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Laura Mair | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |