MECZ
29.03.23 | 1. runda | Ayla Aksu | Sofia Snitko | 6-1, 6-3 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ayla Aksu | Sofia Snitko | |
1. podanie % | 28/42 (67%) | 33/59 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/28 (79%) | 22/33 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/14 (64%) | 7/26 (27%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/59 (51%) | 11/42 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Double foul | 2 | 11 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ayla Aksu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayla Aksu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayla Aksu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayla Aksu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayla Aksu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Sofia Snitko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ayla Aksu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Sofia Snitko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayla Aksu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ayla Aksu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
01.08.05, 18 lat
01.08.05, 18 lat
Ayla Aksu vs. Sofia Snitko - Wzajemne mecze
29.03.23 | 1. runda | Ayla Aksu | Sofia Snitko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Ayla Aksu form & Sofia Snitko form
Ayla Aksu - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu |
Sofia Snitko - ostatnie mecze
W15 Valencia - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Andreea Adelina Cuna | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia Paula Bastos-Sousa Betanzos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Coral Valle | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Alicja Formella | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alba Cerezo Holgado | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kayla Lorrimer | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Sorochkina | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 Klasyf. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Marina Bulbarella | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ada Piestrzynska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu |