MECZ
24.12.20 | 2. runda | Ayla Aksu | Evgeniya Burdina | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ayla Aksu | Evgeniya Burdina | |
1. podanie % | 35/49 (71%) | 29/50 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/35 (74%) | 14/29 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/14 (29%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/50 (60%) | 19/49 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ayla Aksu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayla Aksu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayla Aksu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Ayla Aksu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ayla Aksu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ayla Aksu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayla Aksu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ayla Aksu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ayla Aksu vs. Evgeniya Burdina - Wzajemne mecze
24.12.20 | 2. runda | Ayla Aksu | Evgeniya Burdina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Ayla Aksu form & Evgeniya Burdina form
Ayla Aksu - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu |
Evgeniya Burdina - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |