MECZ
06.08.19 | 1. runda klasyf. | Ayaka Okuno | Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | W60 Landisville | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
11.03.96, 28 lat
11.03.96, 28 lat
Ayaka Okuno vs. Mariya Kostyuk - Wzajemne mecze
06.08.19 | 1. runda klasyf. | Ayaka Okuno | Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Landisville | twarda |
Ayaka Okuno form & Mariya Kostyuk form
Ayaka Okuno - ostatnie mecze
W15 Los - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jenna Sloan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sydney-Nicole Clarke | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Yanni Liu | 7-64, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Fitriani Sabatini | 3-6, 1-4, - Ayaka Okuno - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Hanyu Guo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Fitriana Sabrina | 3-6, 6-3, 2-2, Fitriana Sabrina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mami Mabuchi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dallas - twarda | ||||
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Haley Giavara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sharrmadaa Baluu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Madison Sieg | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 2-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Anita Sahdiieva | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
21.09.21 1. runda klasyf. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-4, - Ayaka Okuno - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
17.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Abrams | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Sanchez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Mariya Kostyuk - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Cayetana Gay | 6-78, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Michel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | def. | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 5-7, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Eva Alvarez Sande | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lisa Gruber | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
18.07.21 Klasyf. | vs. Pauline Wuarin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |