Niemcy
09.04.98, 26 lat
09.04.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
19.06.97, 26 lat
19.06.97, 26 lat
Darina Mueller vs. Aurore Felsenhart - Wzajemne mecze
25.02.18 | 2. runda klasyf. | Aurore Felsenhart | Darina Mueller | 6-74, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Darina Mueller form & Aurore Felsenhart form
Darina Mueller - ostatnie mecze
Monastir - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Nour Gueblaoui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Corroios Seixal - twarda | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Joanna Kondratowicz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guimaraes - twarda | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Aurore Felsenhart | 7-64, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.02.18 Klasyf. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Sarra Ata | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Vulpio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sophia Grippo | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anne Knuettel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Femke Van Diemen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
De Haan - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Carolina Bulatovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Engis - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Nuernberg - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Vivien Klein | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Veronica Napolitano | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Breda - ceglana | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Puszczykowo - twarda | ||||
06.06.16 1. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.15 2. runda klasyf. | vs. Karolina Snita | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Breda - ceglana | ||||
22.06.15 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.14 2. runda klasyf. | vs. Erika Vogelsang | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
11.08.14 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Les Contamines - twarda | ||||
21.07.14 1. runda | vs. Chiara Quattrone | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.14 Klasyf. | vs. Nicola George | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
17.02.14 1. runda klasyf. | vs. Felicitas Runkel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.13 2. runda klasyf. | vs. Grace Maleka Mpassy-Nzoumba | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Aurore Felsenhart - ostatnie mecze
W25 Petange - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Palumbo | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Piracicaba - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Amber Washington | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
13.09.18 2. runda | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 4-3, Laetitia Pulchartova - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Syuzen Afifi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santarem - twarda | ||||
02.09.18 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Helena Verbeeck | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Darina Mueller | 6-74, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.01.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |