MECZ
18.01.21 | 2. runda klasyf. | Aurora Zantedeschi | Vladislava Petrovskaia | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
11.03.03, 21 lat
11.03.03, 21 lat
Aurora Zantedeschi vs. Vladislava Petrovskaia - Wzajemne mecze
18.01.21 | 2. runda klasyf. | Aurora Zantedeschi | Vladislava Petrovskaia | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Aurora Zantedeschi form & Vladislava Petrovskaia form
Aurora Zantedeschi - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Vladislava Petrovskaia - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.21 2. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 6-76, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Vasilescu | 1-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Darina Leonenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.20 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Laura Beresova | 1-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Roni Lior | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Petrova | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Gaifullina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Nasty Surkova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |