MECZ
18.07.19 | 1. runda | Astrid Wanja Brune Olsen | Maria Manilova | 6-3, 6-2 | W15 Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Astrid Wanja Brune Olsen | Maria Manilova | |
1. podanie % | 42/65 (65%) | 36/53 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/42 (57%) | 20/36 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/23 (52%) | 1/17 (6%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/53 (60%) | 29/65 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Maria Manilova | |
Astrid Wanja Brune Olsen | 0-3 | |
1-3 | Maria Manilova | |
Astrid Wanja Brune Olsen | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 0-0 | |
1-0 | Maria Manilova | |
Astrid Wanja Brune Olsen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-1 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Maria Manilova | |
Astrid Wanja Brune Olsen | 4-2 | |
5-2 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
09.06.00, 23 lat
09.06.00, 23 lat
Astrid Wanja Brune Olsen vs. Maria Manilova - Wzajemne mecze
18.07.19 | 1. runda | Astrid Wanja Brune Olsen | Maria Manilova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Parnu | ceglana |
Astrid Wanja Brune Olsen form & Maria Manilova form
Astrid Wanja Brune Olsen - ostatnie mecze
W15 Champaign - twarda | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Xinyu Cai | 1-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Katriin Saar | 6-2, 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Julieta Honrubia Andrino | - | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Jenna Defalco | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 7-67, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lauren Bishop | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 Klasyf. | vs. Nellie Taraba Wallberg | 5-7, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Liga Dekmeijere | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
29.08.21 Finał | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.21 Półfinał | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Nina Radovanovic | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Julie Gervais | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Lara Schmidt | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 7-64, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nikoline Gullacksen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.21 Półfinał | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Oona Orpana | 7-66, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Emily Welker | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tori Kinard | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-70 | szczegóły meczu |
Maria Manilova - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.20 Klasyf. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |