MECZ
02.03.22 | 1. runda | Asia Muhammad | Shiho Akita | 6-2, 6-4 | W25 Bendigo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Asia Muhammad | Shiho Akita | |
1. podanie % | 37/58 (64%) | 26/49 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/37 (76%) | 22/26 (85%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/21 (57%) | 7/23 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/49 (41%) | 18/58 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/107 (56%) | 47/107 (44%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Asia Muhammad | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Asia Muhammad | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Asia Muhammad | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Asia Muhammad | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Asia Muhammad | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Asia Muhammad | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
Asia Muhammad | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Asia Muhammad | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Asia Muhammad | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Asia Muhammad | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Asia Muhammad vs. Shiho Akita - Wzajemne mecze
02.03.22 | 1. runda | Asia Muhammad | Shiho Akita | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Bendigo | twarda |
Asia Muhammad form & Shiho Akita form
Asia Muhammad - ostatnie mecze
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 1-0, Sohyun Park - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.23 Półfinał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amelia Rajecki | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Anna Turati | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 6-73, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 3-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.23 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu |
Shiho Akita - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - krecz | szczegóły meczu |