Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
19.01.99, 25 lat
19.01.99, 25 lat
Ashlyn Krueger vs. Laura Bente - Wzajemne mecze
22.10.19 | Klasyf. | Ashlyn Krueger | Laura Bente | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Austin | twarda |
Ashlyn Krueger form & Laura Bente form
Ashlyn Krueger - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Karolina Pliskova | 7-62, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda | vs. Caroline Garcia | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Yue Yuan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Bernarda Pera | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Qinwen Zheng | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Katie Boulter | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Katherine Sebov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 1-0, Varvara Lepchenko - krecz | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Jessica Pegula | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Ons Jabeur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Misaki Doi | - | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Lin Zhu | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Laura Bente - ostatnie mecze
W15 Austin - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Emma Davis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Helene Grimm | 4-1, Helene Grimm - krecz | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
23.06.16 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.06.16 1. runda | vs. Franziska Kommer | 3-6, 6-4, 2-0, Franziska Kommer - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. Valentina Likic | 7-5, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.06.16 Klasyf. | vs. Valeriia Bazhanova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Kim-Alice Grajdek | 7-68, 1-0, Kim-Alice Grajdek - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.16 Klasyf. | vs. Emma Laine | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.15 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu |