MECZ
28.11.18 | 1. runda | Arlinda Rushiti | Victoria Kan | 6-2, 6-1 | Milovice | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Arlinda Rushiti | Victoria Kan | |
1. podanie % | 32/55 (58%) | 21/56 (38%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/32 (69%) | 12/21 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/23 (61%) | 14/35 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/56 (54%) | 19/55 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy | 6 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arlinda Rushiti | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Victoria Kan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Arlinda Rushiti | 5-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Victoria Kan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Victoria Kan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Victoria Kan | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 5-0 | |
Arlinda Rushiti | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arlinda Rushiti vs. Victoria Kan - Wzajemne mecze
28.11.18 | 1. runda | Arlinda Rushiti | Victoria Kan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Milovice | halowa |
Arlinda Rushiti form & Victoria Kan form
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Victoria Kan - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Astana - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Astana - halowa | ||||
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 Klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |