MECZ
24.10.19 | 2. runda | Arlinda Rushiti | Jana Kolodynska | 6-3, 6-4 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Arlinda Rushiti | Jana Kolodynska | |
1. podanie % | 39/56 (70%) | 29/60 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/39 (69%) | 16/29 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/17 (24%) | 10/31 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/60 (57%) | 25/56 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arlinda Rushiti | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-2 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Arlinda Rushiti | 2-3 | |
0-0, 30-0 | ||
Arlinda Rushiti | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-3 | Jana Kolodynska | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Arlinda Rushiti | 0-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
0-3 | Jana Kolodynska | |
0-0, 30-0 | ||
Arlinda Rushiti | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
2-3 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0 | ||
Arlinda Rushiti | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Jana Kolodynska | |
0-0 | ||
Arlinda Rushiti | 4-4 | |
5-4 | Jana Kolodynska | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arlinda Rushiti vs. Jana Kolodynska - Wzajemne mecze
24.10.19 | 2. runda | Arlinda Rushiti | Jana Kolodynska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Arlinda Rushiti form & Jana Kolodynska form
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Jana Kolodynska - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Katarina Jokic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Lia Karatancheva | 7-65, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Victoria Flores | 6-74, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Alexa Noel | 4-6, 1-3, - Jana Kolodynska - krecz | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
24.09.23 Klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
20.08.23 Finał | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
05.08.23 Finał | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |