MECZ
25.04.16 | 1. runda | Arina Folts | Nonna Kurginyan | 6-2, 6-4 | Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Arina Folts | Nonna Kurginyan | |
1. podanie % | 35/56 (63%) | 39/63 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/35 (77%) | 21/39 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/21 (43%) | 9/24 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/63 (52%) | 20/56 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arina Folts vs. Nonna Kurginyan - Wzajemne mecze
25.04.16 | 1. runda | Arina Folts | Nonna Kurginyan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Arina Folts form & Nonna Kurginyan form
Arina Folts - ostatnie mecze
W25 Fergana - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 Klasyf. | vs. Mumtoza Mamadaliyeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-3, 3-6, - Arina Folts - krecz | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
28.05.18 1. runda | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Nevena Georgieva | 1-5, - Arina Folts - krecz | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
02.08.17 1. runda | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
21.06.17 1. runda | vs. Natasha Palha | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
31.05.17 2. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.17 1. runda | vs. Alena Tarasova | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Despina Papamichail | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Anastasia Frolova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Alexandra Walters | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Valentina Shleyn | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
20.04.17 Ćwierćfinał | vs. Veronika Kapshay | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.04.17 2. runda | vs. Olga Puchkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.17 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
12.04.17 2. runda | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.04.17 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.03.17 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.03.17 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Nonna Kurginyan - ostatnie mecze
W15 Telavi - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 Klasyf. | vs. Mayya Gorbunova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Daria Kudashova | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Maria Krupenina | 7-5, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
01.08.18 2. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
28.07.18 Półfinał | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Tea Faber | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.18 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.18 2. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.18 1. runda | vs. Alesya Yakubovich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 3-4, Valeriya Pogrebnyak - krecz | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
22.04.18 Klasyf. | vs. Margarita Betova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Shohsiyat Tuhtamatova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.04.18 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |