MECZ
14.08.20 | 1. runda | Arianne Hartono | Gabriela Duca | 7-5, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Arianne Hartono | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Arianne Hartono | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-0 | Gabriela Duca | |
0-0 | ||
Arianne Hartono | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Gabriela Duca | |
0-0 | ||
Arianne Hartono | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
4-4 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-15, 15-40, 40-40 | ||
Arianne Hartono | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
5-5 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40 | ||
Arianne Hartono | 6-5 | |
0-0, 15-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Arianne Hartono | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
1-1 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-A | ||
Arianne Hartono | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Gabriela Duca | |
0-0 | ||
Arianne Hartono | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
2-4 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arianne Hartono | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-4 | Gabriela Duca | |
0-0 | ||
Arianne Hartono | 5-4 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arianne Hartono vs. Gabriela Duca - Wzajemne mecze
14.08.20 | 1. runda | Arianne Hartono | Gabriela Duca | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Arianne Hartono form & Gabriela Duca form
Arianne Hartono - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shelby Rogers | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 4-3, Moyuka Uchijima - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Daria Saville | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Salakthip Ounmuang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Heather Watson | 6-72, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 7-610, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jana Fett | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
24.09.23 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mai Hontama | 7-62, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Misaki Doi | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Gabriela Duca - ostatnie mecze
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.22 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.21 2. runda | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |