MECZ
18.07.22 | 1. runda klasyf. | Arianna Zucchini | Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | W25 Perugia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
04.04.03, 21 lat
04.04.03, 21 lat
Arianna Zucchini vs. Ginevra Vallega Montebruno - Wzajemne mecze
18.07.22 | 1. runda klasyf. | Arianna Zucchini | Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Perugia | ceglana |
Arianna Zucchini form & Ginevra Vallega Montebruno form
Arianna Zucchini - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Duva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Eunhye Lee | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lara Pfeifer | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-5, 7-69 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Alicja Formella | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Lisa Pigato | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Samira De Stefano | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Greco Lucchina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Anastasia Ganja | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Anna Turati | 5-7, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Ginevra Vallega Montebruno - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Annika Maria Glaser | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 7-62, 6-76, 4-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Liv Boulard | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bahar Kilic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Gina Kondos | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Deniz Cakil | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ha Yoon Son | 6-75, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Liisa Varul | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Liv Boulard | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 7-67, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Simona Ogescu | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Lucia Tognoni | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Huijsegoms | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Garcia Astudillo | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |