MECZ
13.12.20 | 1. runda klasyf. | Arianna Zucchini | Cosima Trinity Calinescu | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
17.02.02, 22 lat
17.02.02, 22 lat
Arianna Zucchini vs. Cosima Trinity Calinescu - Wzajemne mecze
21.09.21 | Klasyf. | Arianna Zucchini | Cosima Trinity Calinescu | 6-1, 5-7, 10-3 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
13.12.20 | 1. runda klasyf. | Arianna Zucchini | Cosima Trinity Calinescu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Arianna Zucchini form & Cosima Trinity Calinescu form
Arianna Zucchini - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Duva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Eunhye Lee | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-5, 7-69 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lara Pfeifer | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Alicja Formella | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Lisa Pigato | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Samira De Stefano | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Greco Lucchina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Anastasia Ganja | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Anna Turati | 5-7, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 3-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu |
Cosima Trinity Calinescu - ostatnie mecze
W25 Den - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Marie Temin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Lynda Benkaddour | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.12.21 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.12.21 2. runda klasyf. | vs. Pia Praefke | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Valentina Mutilba | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Julia Riera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Zolotukhina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.21 Klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 7-63, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.09.21 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 1-6, 7-5, 3-10 | szczegóły meczu | |
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Habiba El_anany | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Britney Chiu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
13.09.21 Klasyf. | vs. Clarisse Aussert | 2-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Leire De Ezcurra | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
06.09.21 Klasyf. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Leire De Ezcurra | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Aix - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Marine Szostak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Rose Alix Vidal | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Layla Bryant | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 4-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu |