MECZ
02.11.19 | Półfinał | Arantxa Rus | Sofya Lansere | 6-3, 4-6, 7-5 | W25 Petange | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Arantxa Rus | Sofya Lansere | |
1. podanie % | 70/105 (67%) | 82/121 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/70 (59%) | 43/82 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/35 (49%) | 16/39 (41%) |
Zdobyte break-ball | 8/21 (38%) | 6/17 (35%) |
Punkty zdobyte przez return | 62/121 (51%) | 47/105 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 120/226 (53%) | 106/226 (47%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Arantxa Rus | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arantxa Rus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arantxa Rus | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-3 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40 | ||
Arantxa Rus | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Arantxa Rus | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arantxa Rus | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-15 | ||
Arantxa Rus | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Arantxa Rus | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-40 | ||
2-2 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Arantxa Rus | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
2-4 | Sofya Lansere | |
0-0 | ||
Arantxa Rus | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Arantxa Rus | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Sofya Lansere | |
Arantxa Rus | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arantxa Rus vs. Sofya Lansere - Wzajemne mecze
02.11.19 | Półfinał | Arantxa Rus | Sofya Lansere | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Petange | halowa |
Arantxa Rus form & Sofya Lansere form
Arantxa Rus - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Sofya Lansere - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
04.11.23 Finał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Półfinał | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
24.09.23 Finał | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |