MECZ
29.01.20 | 1. runda | Arantxa Rus | Elena Gabriela Ruse | 4-6, 6-1, 6-1 | W60 Andrezieux | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Arantxa Rus | Elena Gabriela Ruse | |
1. podanie % | 62/88 (70%) | 54/83 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/62 (71%) | 32/54 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/26 (46%) | 14/29 (48%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 1/11 (9%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/83 (45%) | 32/88 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/171 (54%) | 78/171 (46%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arantxa Rus | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arantxa Rus | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Elena Gabriela Ruse | |
Arantxa Rus | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-5 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arantxa Rus | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Arantxa Rus | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
4-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arantxa Rus | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
Arantxa Rus | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arantxa Rus | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arantxa Rus vs. Elena Gabriela Ruse - Wzajemne mecze
29.01.20 | 1. runda | Arantxa Rus | Elena Gabriela Ruse | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Andrezieux | halowa |
Arantxa Rus form & Elena Gabriela Ruse form
Arantxa Rus - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Elena Gabriela Ruse - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
13.08.23 1. runda | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |