MECZ
24.04.19 | 1. runda klasyf. | Arantxa Rus | Corinna Dentoni | 7-5, 6-3 | W25 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arantxa Rus vs. Corinna Dentoni - Wzajemne mecze
24.04.19 | 1. runda klasyf. | Arantxa Rus | Corinna Dentoni | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Santa | ceglana |
Arantxa Rus form & Corinna Dentoni form
Arantxa Rus - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Corinna Dentoni - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Federica Bilardo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Gabriella Price | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.22 1. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
16.12.19 Klasyf. | vs. Miyu Kato | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Avika Sagwal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Alicia Smith | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Freya Christie | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Deeksha Manju Prasad | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Emma Navarro | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Ingrid Martins | 6-73, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.10.19 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 4-6, 7-66, 10-8 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu |