MECZ
01.12.19 | 1. runda klasyf. | Arabella Koller | Vasanti Shinde | 6-3, 7-5 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Austria
31.08.00, 23 lat
18770 $
31.08.00, 23 lat
18770 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
15.02.97, 27 lat
13687 $
15.02.97, 27 lat
13687 $
Arabella Koller vs. Vasanti Shinde - Wzajemne mecze
01.12.19 | 1. runda klasyf. | Arabella Koller | Vasanti Shinde | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Arabella Koller form & Vasanti Shinde form
Arabella Koller - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Vasanti Shinde - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 7-5, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Christine Junge-Ilges | 4-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-75, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matea Roki | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Kubareva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |