MECZ
23.08.21 | 1. runda klasyf. | Antonia Schmidt | Lisa Matviyenko | 6-3, 6-2 | W25 Braunschweig | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Antonia Schmidt vs. Lisa Matviyenko - Wzajemne mecze
23.08.21 | 1. runda klasyf. | Antonia Schmidt | Lisa Matviyenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Braunschweig | ceglana |
Antonia Schmidt form & Lisa Matviyenko form
Antonia Schmidt - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Ireni Lucia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Lisa Matviyenko - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu |